Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ BRNO

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Hledáme Hlavní účetní do Brněnské kanceláře, která/ý pomůže s nastavením procesů.

Co Vás čeká?
  • Pomoc s nastavováním nového systému
  • Pravá ruka jednatele firmy
  • Vedení týmu (5 kolegů)
  • Vedení účetní agendy

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • Anglický jazyk, minimálně B2
  • Dobrá znalost účetních principů a zákonů
  • Všeobecný přehled o daňových předpisech
  • Pečlivost, pracovitost, komunikativnost a flexibilitu

Nabízíme

  • Odměna 50 - 80.000 Kč
  • Školení, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, sick days...
  • Široké a různorodé portfolio klientů
  • Náhled do zákulisí technologicky založené firmy
  • Přátelský kolektiv na pracovišti

Jiná sdělení

Jsme účetní a daňová kancelář, máme pobočky v Brně, Praze a Ostravě. Pracujeme v programu POHODA, využíváme špičkové technologie.

Máte zájem o nabídku HLAVNÍ ÚČETNÍ BRNO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku HLAVNÍ ÚČETNÍ BRNO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.